Komentáře spamerů, odkazy na soutěže a spřátelení a podobné věci mažeme!
O přijetí Strange hlasuj TADY (do neděle).
Inofrmace z BA potřetí - ZDE
Všichni členové si povinně přečtou TOTO.
Nebylo by na škodu, kdyby se členové přidali na FACEBOOKu.

Červenec 2012

Pravidla BA

31. července 2012 v 18:13 | Myší královna |  Různosti
Zdravím, zdravím, zdravíčko!

Děkuji Vám za přízeň a ochotu zapojit se. Nyní bych ráda přistoupila k samotnému sestavování pravidel.

Prozatím navrhuju tato a čekám, v čem mě doplníte:

  • Hlavním cílem je menší skupinka lidí, jejichž blogy budou materiálem schopným k počtení u šálku kávy nebo kvalitního čaje. Sdružování básníků, povídkářů, deníkářů, filozofů, fejetonistů, hudebníků, výtvarníků schopných kvalitně psát. Co se týče výtvarníků a fotografů, i ti by měli mimo vkládání fotek něco semtam napsat :)
  • Předpokladem by měla být schopnost napsat víc, než tři články měsíčně a tři řádky na článek.
  • Obsah blogů zapojených zde by měl být většinově autorský. Výjimkou mohou být videa pro "doplnění atmosféry" a obrázky vložené s odkazem na původního autora a v nejlepším případě i s jeho souhlasem. Nechceme být přece zloději Usmívající se
  • Členové jsou navrženi administrátory/administrátorem a schvalováni veřejnou anketou. Při přijímání se zohledňuje hlavní cíl BA, a to originalita, tvořivost, vložení vlastní osobnosti, schopnost člověka pobavit a zaujmout.
  • Členové mohou navrhovat nové rubriky, témata diskuzí apod. buďto zde na blogu, anebo na e-mailu beat.aliance(V)seznam.cz

Diskuze ohledně sestavování pravidel bude uzavřena 12.8.2012. Případné návrhy na změnu budou odhlasovány anketou.


A teď do mě:

undead Trent

31. července 2012 v 8:53 | Myší královna |  Členové
31.7. 13:45 AKTUALIZACE
Přijata pod podmínkou, že to rozjede. 8 pro, 2 proti (ty hlasy si budeme muset ještě nějak upřesnit, kamarádi!).
Z návrhů přesunuta do členstva. Další navrhování proběhne ráno 1.8. 2012 v 9:00. Výsledek (aby to bylo fér) zveřejním v 14:00.

Milé dámy, milí pánové

30. července 2012 v 21:13 | Myší královna |  Různosti

ZAČÍNÁM.

Ač možná designově velmi nevkusně, nicméně to možná s troškou snahy společně napravíme. Mnoho z nás je pohoršeno tím, kam směřoval nejpevnější svazek uzavřený mezi blogem a Klubem. Právě proto jsem se odhodlala oslovit Vás s nabídkou spolupráce. A nedělám to jen proto, že nemám žádné kamarády.

O CO JDE?

Beatnická aliance by měla být nezávislá a přesto přísná. Nechceme přece dopustit, aby se stalo to samé, co v posledních dnech provedlo ákáčko? Mým cílem je sdružit básníky, povídkáře, kreslíře, návrháře, umělecké fotografy, filozofy či jiné umělce takovým společným jádrem, které mezi sebe nepustí řádkové přispěvatele. Vítáni jsou i velmi přemýšliví autoři deníků.

Hlavním cílem je menší skupinka lidí, jejichž blogy budou materiálem schopným k počtení u šálku kávy nebo kvalitního čaje.

Trvám na společném schválení pravidel (!!!). Nechci si verbovat armádu, ale ani mezi sebe pouštět neuměly.

Kopírovaný materiál se samozřejmě NEPŘIPOUŠTÍ a trvám na tom, aby blogy, které se takto spojí, byly čistě autorské. Výjimkou jsou doplňující fotografie, které mají za úkol rozveselit stránku, jejich autor však musí znát skutečnost, že jeho dílo přebíráte a měl by být uveden autor či odkaz.

Členové navržení adminem budou schvalování hlasováním. Nestane se tedy to, co se přihodilo v poslední době právě v AK.

Bezchybná čeština je samozřejmostí. Když může schopná dyslektička psát perfektní blog, proč by to nezvládl jakýkoli jedinec bez poruchy učení?


BÍTNÍK NEBO NEBÍTNÍK?

Nebudu Vás nutit pít absint a kouřit Sobranie, povalovat se v parku a nosit lenonky. Přivítám do tohoto malého uzavřeného okruhu kohokoli, jehož bloggerským cílem je příjemné pobavení a kratochvíle přemýšlivějších intelektuálů. Rozhodně bych zde nerad zařazovala blogy o kosmetice, hadříkách, manga, PC hrách nebo naflákaných obrázcích. Chci, aby blogy BA tvořily vlastní svět sám o sobě, aby projevovaly vlastní názor, vlastní ideu...


CHCEŠ? ZKUS.

Frkni sem koment! Důležitý je nick, odkaz na blog a něco o sobě. Nebylo by na škodu připsat, co je tvoje oblíbená knížka a od jakého autora, abycho, měli představu, jak s tebou zacházet Šlápnul vedle


To je zatím ode mě vše. Dodávám, že jde o volnočasovou aktivitu, kterou ZATÍM začínám sama. Jsou sice prázdniny, ale znáte to. Slunce svítí, voda chladí, a tak dál.

Namasté,

Myší královna