Komentáře spamerů, odkazy na soutěže a spřátelení a podobné věci mažeme!
O přijetí Strange hlasuj TADY (do neděle).
Inofrmace z BA potřetí - ZDE
Všichni členové si povinně přečtou TOTO.
Nebylo by na škodu, kdyby se členové přidali na FACEBOOKu.

Temnářka

27. srpna 2012 v 8:00 | Myší královna |  Členové
AKTUALIZACE: přijata 24:1 :)) Vítej!


Ano, nemusím Vám snad ani představovat bloggerku, na jejíž zájem o členství v naší BAndě jsem opravdu hrdá, neboť v mých očích je to taková V.I.P na serveru Blog.cz. Přihlásila se 31.července 2012.

"Autorka a čtenářka fantasy literatury, duchovní matka Podmoří a čtyřech velmi podezřelých čarodějů, fušuji do biologie a historie, mám ráda metal, rock a vážnou hudbu. Chovám barbarského Varjaga, křížence labradora a dva potkany.
Čtu Tolkiena, LeGuin, Gaimana, Martina, Eriksona, Morressyho, Leibera,... no prostě fantasáky, kteří umí. Jinak mám ráda i poezii českou, francouzskou a hlavně čínskou."

Pokud se též snažíte o hodnotnou literární tvorbu, po které zůstane víc, než jen zaprasená složka cookies na PC po celém světě, Temnářčin blog uvádí několik zajímavých článků s nejrůznějšími tipy a triky ohledně tvůrčího psaní.

Ačkoli nejsem fanda fantasy, líbí se mi prostředí, jaké na jejím blogu funguje. Je to jakýsi "svět ve světě" a Temnářka si získala svoje pravidelné čtenáře a fandy. Její vlastní tvorbou se blog samozřejmě zabývá ve velkém: nejen samotnými knížkami a jejich odbytem (i když ten je samozřejmě důležitý), ale i charakteristiami postav, mapami zemí, ve kterých se příběhy odehrávají a všelijakými demografickými fakty ;)

Temnářčin blog si prohlédněte na odkazu níže a hlasujte do pátku. Já v této chvíli razím na zápis na VŠ, takže... tu prostě nejsem. Mrkající Doufám, že si užíváte zbytek prázdnin, že Vám neprší, že moc nepanikaříte a že se na povinnosti "plnin" netěšíte stejně, jako já.

MK

http://temnarka.blog.cz

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabriel Dantes Decay | Web | 29. srpna 2012 v 11:06 | Reagovat

Tak ta sem patří rozhodně :-D

2 Hesteth Azees | 29. srpna 2012 v 21:37 | Reagovat

Ouč, chtěla jsem v anketě kliknout na "patří sem", ale zrovna mi jaksi poskočila stránka, takže jsem omylem klikla na druhou možnost, což je samozřejmě omyl :) Temnářka sem bezesporu patří.

3 Aria | Web | 29. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

Naprosto bez debat :D Myslím, že teď už můžeme uzavírat sázky kolikže hlasů to vlastně nasbírá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama